SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F-08/09
Holmsund City Innebandyclub
Herr
Herrar Div 2
Herrar utv
Dam-utv
Pojklag
P-09
P-10
P-11
P-12
P-13
P-14
P-15
Flicklag
F-08/09
F-10
F-11
F-12
F-13
F-14
F-15
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Holmsund City Innebandyclub
Herr
Herrar Div 2
Herrar utv
Dam-utv
Pojklag
P-09
P-10
P-11
P-12
P-13
P-14
P-15
Flicklag
F-08/09
F-10
F-11
F-12
F-13
F-14
F-15
Holmsund City IBC
Välkommen till
F-08/09
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Damer Utveckling Serie C
2023/24: Pantamera F Div. 2
2023/24: Pantamera F Div. 3
2022/23: Pantamera F Div. 5
2022/23: Pantamera F Div. 6
2021/22: Pantamera F Div. 8
2021/22: Pantamera F Div. 9
2020/21: Pantamera F Div. 13
2020/21: Pantamera F Div. 14
2019/20: Pantamera F Div. 15
2019/20: Pantamera F Div. 16
2018/19: Flickor 09 Umeå
2017/18: Flickor 09 Umeå
OKTOBER 2023
29
13:15
sön
13:15
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Skellefteå IBK
1 - 4
29
15:00
sön
15:00
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- IBF Dalen/SSK Vit
3 - 4
NOVEMBER 2023
08
20:20
ons
20:20
Jubileumshallen Teg
IBF Dalen/FC Dalen -
Holmsund City IBC
2 - 5
11
14:30
lör
14:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Umeå City IBF/Vit-1
1 - 1
19
12:30
sön
12:30
Jubileumshallen Teg
IBF Dalen/Södra F10Svart -
Holmsund City IBC
6 - 1
25
16:15
lör
16:15
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF -
Holmsund City IBC
3 - 2
DECEMBER 2023
03
13:30
sön
13:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Röbäcks IF/F10
0 - 5
09
13:30
lör
13:30
Storsjöhallen
Holmsund City Innebandyclub F-10
- Guif F-10
-
10
13:30
sön
13:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Röbäcks IF
2 - 2
16
14:00
lör
14:00
Umeå Energi Arena Öst
Sävar IK -
Holmsund City IBC
2 - 5
16
15:00
lör
15:00
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Umeå City IBF
11 - 2
JANUARI 2024
13
12:00
lör
12:00
Thoren Arena
Team Thorengruppen SK -
Holmsund City IBC
3 - 2
14
12:30
sön
12:30
Musköten 1
IBF Dalen/SSK Vit -
Holmsund City IBC
0 - 0
26
19:00
fre
19:00
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- IBF Dalen/FC Dalen
3 - 4
28
12:30
sön
12:30
Vildmannahallen
Umeå City IBF/Vit-1 -
Holmsund City IBC
0 - 3
FEBRUARI 2024
11
12:15
sön
12:15
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- IBF Dalen/Södra F10Svart
1 - 3
17
11:30
lör
11:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Skellefteå IBS/SIBK
4 - 5
24
14:30
lör
14:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF/F10 -
Holmsund City IBC
7 - 3
MARS 2024
10
13:00
sön
13:00
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Gimonäs Umeå IF
3 - 2
17
14:30
sön
14:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Sävar IK
1 - 1
20
20:00
ons
20:00
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Team Thorengruppen SK
5 - 3
24
14:00
sön
14:00
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Gimonäs Umeå IF
1 - 5
APRIL 2024
07
17:00
sön
17:00
Elofssonhallen
Röbäcks IF -
Holmsund City IBC
-
Facebook