SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F-10
Holmsund City Innebandyclub
Herr
Herrar Div 2
Herrar utv
Dam-utv
Pojklag
P-09
P-10
P-11
P-12
P-13
P-14
P-15
Flicklag
F-08/09
F-10
F-11
F-12
F-13
F-14
F-15
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Holmsund City Innebandyclub
Herr
Herrar Div 2
Herrar utv
Dam-utv
Pojklag
P-09
P-10
P-11
P-12
P-13
P-14
P-15
Flicklag
F-08/09
F-10
F-11
F-12
F-13
F-14
F-15
Holmsund City Innebandyclub
F-10
Hem
Dokument
Nyheter
Bildgalleri
Kontakt
Kalender
Truppen
Hem
Dokument
Nyheter
Bildgalleri
Kontakt
Kalender
Truppen
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera F Div. 5
2023/24: Pantamera F Div. 6
2022/23: Pantamera F Div. 10
2022/23: Pantamera F Div. 9
2022/23: Paradiscupen 2023
2021/22: Pantamera F Div. 10
2021/22: Pantamera F Div. 11
2020/21: Pantamera F Div. 15
2020/21: Pantamera F Div. 16
2019/20: 3mot3 sammandrag
2019/20: Flickor 10 Umeå
2018/19: Flickor 10 Umeå
2018/19: Flickor 10 Umeå
OKTOBER 2023
06
17:00
fre
17:00
Musköten nya
Umeå City IBF Vit2 -
Holmsund City Innebandyclub
-
07
08:50
lör
08:50
Umeå Energi Arena / Vind / Öst
Holmsund City Innebandyclub
- Höglands AIF
-
07
11:20
lör
11:20
Umeå Energi Arena / Vind / Öst
IBF Dalen vit -
Holmsund City Innebandyclub
-
07
18:20
lör
18:20
Ersängshallen
Holmsund City Innebandyclub
- Moälvens IBK
-
08
13:00
sön
13:00
Jubileumshallen Teg
Holmsund City Innebandyclub
- FBC Sundsvall
-
08
14:50
sön
14:50
Jubileumshallen Teg
Sandåkerns SK -
Holmsund City Innebandyclub
-
21
12:30
lör
12:30
Hammarhallen Vännäs
Spöland Vännäs IF -
Holmsund City IBC
4 - 7
28
14:00
lör
14:00
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Täfteå IK
2 - 4
NOVEMBER 2023
10
18:20
fre
18:20
Vildmannahallen
Umeå City IBF/Vit-2 -
Holmsund City IBC
5 - 0
18
12:30
lör
12:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Röbäcks IF/Röd
4 - 3
25
14:00
lör
14:00
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Sävar IK
1 - 2
DECEMBER 2023
02
13:30
lör
13:30
Storsjöhallen
Holmsund City Innebandyclub F-10
- Skellefteå IBS
-
09
13:30
lör
13:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Gimonäs Umeå IF/Svart
9 - 0
16
12:30
lör
12:30
Jubileumshallen Teg
IBF Dalen/Södra F10Vit -
Holmsund City IBC
4 - 2
JANUARI 2024
03
13:10
ons
13:10
Sporthallen
Höglands AIF 2 -
Holmsund City Innebandyclub F-10
-
04
14:40
tor
14:40
Nolahallen
Holmsund City Innebandyclub F-10
- Gimonäs Umeå IF
-
05
14:00
fre
14:00
Borta matcher
Holmsund City Innebandyclub F-10
- Moälven
-
20
13:30
lör
13:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Spöland Vännäs IF
3 - 1
27
11:30
lör
11:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- Umeå City IBF/Vit-2
0 - 2
FEBRUARI 2024
04
13:15
sön
13:15
Sävaråhallen
Sävar IK -
Holmsund City IBC
2 - 2
11
11:30
sön
11:30
Elofssonhallen
Röbäcks IF/Röd -
Holmsund City IBC
2 - 0
29
19:15
tor
19:15
Täftehallen
Täfteå IK -
Holmsund City IBC
4 - 5
MARS 2024
16
11:30
lör
11:30
Storsjöhallen
Holmsund City IBC
- IBF Dalen/Södra F10Vit
3 - 3
23
14:15
lör
14:15
Sjöfruhallen
Gimonäs Umeå IF /Svart -
Holmsund City IBC
0 - 6
Facebook